İthalat - İhracat

Abant Parke üretim tesisleri bugün dünyanın farklı coğrafyalarından elde edilmiş iroko, mövengi, sapelli, gül, meşe, kayın, dişbudak, akçaağaç, kiraz, bilinga, doussie cinsi ağaçları işleyerek dört ayrı ürün grubunda mamül üretmektedir.

Bu ürün grupları sırasıyla, masif rabıta parkeler, masif klasik parkeler, masif lamel mozaik parkeler, yalı bindirme (dış cephe kaplamaları) lambriler merdivenlik ve mobilyalık ahşap lamine panel, lamine ahşap pencere ve kapı sistemleri son olarak da dünyada ilk defa en ileri teknoloji Hot-Coating sistemi ile üretilen Lamine parkeler ile YENİ hazır cilalı (HOT COATING SYSTEM)i masif parkeler şeklinde sıralanmıştır. Halen Afrika kıtasının egzotik ortamında yetişmiş ağaçların yanısıra Ukrayna, Rusya ve Bulgaristan'dan da hammadde ithalatımız bulunmaktadır.

Ayrıca tam mamül ürünlerimizi Dünyanın farklı bölgelerinden gelen talepler doğrultusunda yönlendirmekteyiz. Abant Parke bugünkü haliyle ithalat ve ihracat yapan bir firma olup, Almanya, İngiltere, Rusya, Norveç, Yunanistan, İran, Azerbaycan, Gürcistan, KKTC ve diğer Türki Cumhuriyetlerin yanısıra dünyanın tüm coğrafyasından gelen taleplere cevap vermektedir.